Новотроїцький район

Меню

Погода

Регуляторні акти

 1. План підготовки регуляторних актів та відстеження в 2020 році
 2. Повідомлення про оприлюднення регуляторних актів проектів рішення Федорівської сільської ради на 2021 рік 
 3. Проекти рішень:
           «Про встановлення розміру ставок єдиного податку на території Федорівської сільської ради на 2021 рік»
           « Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку по Федорівській сільській раді на 2021 рік» + Додаток
           «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно на території Федорівської сільської ради на 2021 рік» + Додаток
  4. Аналізи регуляторного впливу до проектів рішень:
           «Про встановлення розміру ставок єдиного податку на території Федорівської сільської ради на 2021 рік» (файл додається)
          « Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку по Федорівській сільській раді на 2021 рік»(файл додається)

               «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно на території Федорівської сільської ради на 2021 рік» (файл додається)


 1. План підготовки  проектів регуляторних актів на 2020 рік та план відстеження  діючих регуляторних актів  в 2020 році
 2. Повідомлення про оприлюднення  проекту регуляторного акту  «Про встановлення ставок та пільг із земельного податку по Федорівській сільській раді  на 2020 рік»
 1. Проект рішення «Про встановлення ставок та пільг із земельного податку по Федорівській сільській раді на 2020 рік» + додатки 1,2,3
 1. Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення «Про встановлення ставок та пільг із земельного податку по Федорівській сільській раді на 2020 рік» 
 1. Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту  «Про встановлення ставок податку на  нерухоме майно на території Федорівської  сільської ради на 2020 рік»
 1. Проект рішення «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно на території Федорівської  сільської ради на 2020 рік» + додатки 1,2,3
 2. Аналіз регуляторного  впливу до проекту рішення «Про встановлення ставок податку на  нерухоме майно на території Федорівської  сільської ради на 2020 рік
 1. Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про встановлення розміру ставок єдиного податку на території Федорівської сільської  ради на 2020 рік»
 1. Проект рішення «Про встановлення розміру ставок єдиного податку на території Федорівської сільської ради на 2020 рік» + додаток 1
 1. Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення «Про встановлення розміру ставок єдиного податку на території Федорівської сільської ради на 2020 рік»

 1. Повідомлення  про оприлюднення регуляторного акту  проекту рішення Федорівської сільської ради «Про затвердження правил благоустрою на території  Федорівської сільської ради»
 2. Проект рішення «Про затвердження правил благоустрою на території  Федорівської сільської ради»
 3. Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення «Про затвердження правил благоустрою на території  Федорівської сільської ради»

 1. Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту  проекту рішення Федорівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів по Федорівській сільській раді на 2019 рік»
 2. Проект рішення сесії  з додатками ««Про встановлення місцевих податків і зборів по Федорівській сільській раді на 2019 рік»
 3. Аналіз впливу регуляторного акта до проекту рішення Федорівської сільської  ради «Про встановлення місцевих    податків і зборів на території Федорівської сільської ради на 2019 рік»

 1. Рішення сесії «Про затвердження плану підготовки проектів регуляторних актів та плану відстеження результативності діючих регуляторних актів на 2018 рік

 1. Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту проекту рішення Федорівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів по Федорівській сільській раді на 2018 рік»
 2. Проект рішення сесії ««Про встановлення місцевих податків і зборів по Федорівській сільській раді на 2018 рік»
 3. Аналіз впливу регуляторного акта до проекту рішення Федорівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Федорівської сільської ради на 2018 рік»

 1. Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту проекту рішення Федорівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів по Федорівській сільській раді»
 2. Рішення ІХ сесії VІІ скликання №46 від 20.05.2016 року «Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 25.11.2015 року №11 «Про план д з підготовки проектів регуляторних актів та їх відстеження на 2016 рік»
 1. Проект рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів по Федорівській сільській раді»
 2. Аналіз впливу регуляторного акта до проекту рішення Федорівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Федорівської сільської ради»